Пољопривредна школа "Радош Јовановић Сеља" у Прокупљу

Пројекат "Заједно у прошлост заједно у будућност"

Ученички клуб - изградња, адаптација и опремање

помогла је велику научну журку у Плочнику, 20.05.2016. године

ПРЕЗЕНТАЦИЈА

Посета ученика наше школе

дневном боравку деци и омладини

ометеној у развоју "Сунце" у Прокупљу

Стручна екскурзија - Каре, Житни Поток, Бели Камен

Нови пластеник на школској економији

Семинар "УЧИОНИЦА ДОБРЕ ВОЉЕ" одржан у нашој школи

Наставници и ученици у еколошкој акцији на Белом Камену

Ученици и наставници средње Пољопривредне школе "Радош Јовановић Сеља" спровели су еколошку акцију на Белом Камену и очистили околиш око одмаралишта. У акцији је учествовало више наставника и 36 ученика - пољопривредних техничара и ветеринатских техничара. Ово није први пут да се организује ова акција, а она постоји захваљујући одличној дугогодишњој сарадњи школе и ТСЦ у оквиру којег је и одмаралиште на Белом Камену.

Вредни професори у школском воћњаку на пролећној резидби

Стручна екскурзија

Посета расадника садница, украсног биља и ложних калемова "Вино-калем" у Великој Дренови

Прослава школске славе Светог Саве

Поводом обележавања Дана Светог Саве у школи се сваке године одржава  културни програм у коме  учествују  ученици , чланови рецитаторске и драмске секције, али и сви остали талентовани ученици .

Културни програм  којим се обележава Дан Светог Саве  садржи  хорско певање, рецитале, песме, пригодну прозу, етно песме.Интресовање ученика  је сваке године све веће, а ученици су из године у годину све  успешнији  у својим наступима и увек поберу  аплаузе и похвале  присутних професора и представника локалне самоуправе.Професорке Весна Топаловић , Славица Стајковић и Миљана Владимировић предводе драмску и рецитаторску секцију ,организују приредбу,  осмишљавају програм приредбе  и перманентно раде са ученицима . Активну улогу у целокупном процесу организације и осмишљавања приредбе узимају и сами ученици.

У просторијама наше школе "Еберс, асоцијација за здравље дијабетичара - Прокупље"

одржала је предавање са темом "Како живети са дијабетесом"

и том приликом деци оболелој од дијабета поделила новогодишње пакетиће

Дешавања